Fotelik BUMBO

Miękki fotelik BUMBO - innowacyjny, nowoczesny, bezpieczny - NOWOŚĆ 2011 roku !!!

Dostępne opcje

189,00zł
Przedstawiamy innowacyjną kolekcję miękkich fotelików
BUMBO BABY SET
Bezpieczny i wygodny fotelik do karmienia, zabawy i odpoczynku dla dzieci w wieku od 3 do 14 miesięcy potrafiących już samodzielnie utrzymac głowę. Tworzy komfortowe i bezpieczne warunki do nauki siedzenia. Ułatwia nawiązanie kontaktu między rodzicami a dzieckiem. Fotelik jest lekki i moze towarzyszyć twojemu dziecku na każdej wyprawie.
Stolik PLAY TRAY jako opcja dostępny za dopłatą. .
!!! NOWOŚĆ 2011 - idealny prezent !!!


 • Bumbo jest wyprofilowany tak by stabilizować i wspierać plecy dzieci , co jest szczególnie istotne w początkowej fazie nauki siadania. Dzięki uniesionym ku górze kolanom i niżej położonemu siedzisku, plecy dziecka znajdują bezpieczne oparcie, a kręgosłup nie jest poddawany nadmiernym przeciążeniom. Dzieci w Bumbo nie wykrzywiają się i nie wpadają w głąb siedziska, tak jak w tradycyjnych fotelikach.
 • Bumbo jest bardzo stabilny, dlatego nie wymaga stosowania pasów, które krępują ruch dziecka. Do tego jest niezwykle poręczny i lekki, waży zaledwie 1,2 kg. Można go zabrać praktycznie wszędzie: do parku, na plażę, do znajomych.
 • Bumbo wykonany jest z miękkiego, elastycznego materiału o niskiej gęstości. Jest przy tym niezwykle trwały, wytrzymały i bardzo łatwy do czyszczenia. Został wytworzony z bezpiecznych i nietoksycznych surowców (nie zawiera lateksu).
 • Miliony rodziców na całym świecie wybrało Bumbo dla swoich dzieci. Organizacje konsumenckie, stowarzyszenia oraz instytuty z różnych krajów przyznały mu niezliczoną ilość nagród i certyfikatów. Bumbo otrzymał również aprobatę ośrodków pediatrycznych i ortopedycznych.
 • Stolik do zabawy Bumbo Play Tray doskonale pasuje do fotelika (jako opcja dostępny za dopłatą). Dzięki niemu zabawki będą zawsze w zasięgu ręki dziecka, a w czasie karmienia może okazać się bardzo przydatny dla rodziców. Stolik wykonany jest z gładkiego, nietoksycznego plastiku.

  Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz do nas:
  - tel.
  -
  - gg:


  Fotka zamieszczona poniżej prezentuje dostępne kolorystyki fotelików. Stolik PLAY TRAY dostępny za dopłatą (opcja).

  PRZESYŁKA KURIERSKA UBEZPIECZONA
  Wysyłamy zaraz po dokonaniu wpłaty lub za pobraniem zaraz po kliknięciu - ubezpieczonym kurierem. Wysyłki są nadawane od poniedziałku do piątku do godziny 14-ej. Rowerki mamy na stanie magazynowym - ZAPRASZAMY

  12 miesięczna gwarancja producenta. W razie problemów możesz reklamacje złożyć bezpośrednio u nas lub u producenta. Niemniej sądzimy, że nie będzie potrzeby korzystać z tej opcji.